Home

Dobrý priateľ máčať prosperita dve zlate medaile miliardy veľmi Staroveku

Parádny úspech piešťanského hasiča Erika: Dve zlaté medaily z majstrovstiev  sveta - Fotografia č.4 | Nový Čas
Parádny úspech piešťanského hasiča Erika: Dve zlaté medaily z majstrovstiev sveta - Fotografia č.4 | Nový Čas

Krásny darček pre Michala Zaťka: Karatista si daroval dve zlaté medaile

Z Čiech si zápasníci doviezli dve zlaté medaily - SME | MY Topoľčany

Metelka vybojoval pre Slovensko už dve zlaté medaily: To sa nedá opísať! -  Fotografia č.1 | Nový Čas
Metelka vybojoval pre Slovensko už dve zlaté medaily: To sa nedá opísať! - Fotografia č.1 | Nový Čas

Dve zlaté medaily aj do Púchova zásluhou A. Srnca a E. Klačanskej – Púchov

Medailová nedeľa! Paralympionici ťažia kovy v Pjongčangu | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Medailová nedeľa! Paralympionici ťažia kovy v Pjongčangu | Huste.tv | Najnovšie športové správy

EYOF: Tenistka Jamrichová získala dve zlaté medaily, plavec Košťál pridal  druhý bronz (foto)
EYOF: Tenistka Jamrichová získala dve zlaté medaily, plavec Košťál pridal druhý bronz (foto)

Ďalšie dve zlaté medaily pre Renátu Vodnyánszku | Dunajskostredský

Petra Vlhová odkladá všetky oslavy, v hlave má len jednu vec: Dve fotky,  jedna Petra, dve zlaté olympijské medaily - Fotografia č.8 | Nový Čas
Petra Vlhová odkladá všetky oslavy, v hlave má len jednu vec: Dve fotky, jedna Petra, dve zlaté olympijské medaily - Fotografia č.8 | Nový Čas

Dve zlaté medaily. - Deaflympijský výbor Slovenska

Famózna Ester Ledecká stále nemá prémie za olympijské zlato: Neuveríte, akú  chybu spravila! | 16
Famózna Ester Ledecká stále nemá prémie za olympijské zlato: Neuveríte, akú chybu spravila! | 16

Marek Karlík vybojoval na MSR v kickboxe dve zlaté medaile | Ministerstvo  školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Marek Karlík vybojoval na MSR v kickboxe dve zlaté medaile | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Dve zlaté medaily pre Slovensko na EYOF-e, pričinila sa o ne tenistka  Jamrichová
Dve zlaté medaily pre Slovensko na EYOF-e, pričinila sa o ne tenistka Jamrichová

VIDEO: V sobotňajších atletických súťažiach získali dve zlaté medaily  Američania | BEHAME.sk | bežecký portál, informácie o behoch,  spravodajstvo, bežecká škola, fotografie
VIDEO: V sobotňajších atletických súťažiach získali dve zlaté medaily Američania | BEHAME.sk | bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie

Slovensko si z Ria odnesie dve zlaté medaily, tvrdia Holanďania - Ostatné  športy - Športweb
Slovensko si z Ria odnesie dve zlaté medaily, tvrdia Holanďania - Ostatné športy - Športweb

Jamrichová sa postarala o dve zlaté medaily v tenise na Európskom  olympijskom festivale mládeže | TA3
Jamrichová sa postarala o dve zlaté medaily v tenise na Európskom olympijskom festivale mládeže | TA3

Američania si pripisujú ďalšie dve zlaté medaily, dominovali aj čínske  plavkyne | Športky.sk
Američania si pripisujú ďalšie dve zlaté medaily, dominovali aj čínske plavkyne | Športky.sk

Fenomenálny Phelps opäť rozšíril zbierku: Získal ďalšie dve zlaté medaily!  | Športky.sk
Fenomenálny Phelps opäť rozšíril zbierku: Získal ďalšie dve zlaté medaily! | Športky.sk

Slovenskí kanoisti si z majstrovstiev Európy odnášajú dve zlaté medaily,  darilo sa aj ženám
Slovenskí kanoisti si z majstrovstiev Európy odnášajú dve zlaté medaily, darilo sa aj ženám

Iba 15-ročný slovenský talent žiari v Banskej Bystrici: Renáta Jamrichová  na EYOF 2022 zabojuje o dve zlaté medaily
Iba 15-ročný slovenský talent žiari v Banskej Bystrici: Renáta Jamrichová na EYOF 2022 zabojuje o dve zlaté medaily