Home

Celkom trávenie viazanosť komarno inter basketbal krutý podávanie poistenie

Niké SBL - Komárno o prežitie, Inter o titul

Inter Bratislava zdolal Komárno a vyrovnal sériu na 2:2 | Šport |  Bratislavské noviny
Inter Bratislava zdolal Komárno a vyrovnal sériu na 2:2 | Šport | Bratislavské noviny

Inter nevyužil domácu palubovku, Komárno skvelým záverom zvíťazilo |  Športky.sk
Inter nevyužil domácu palubovku, Komárno skvelým záverom zvíťazilo | Športky.sk

Niké SBL - Inter môže oslavovať doma, Komárno chce nadviazať na stredu

Inter zvládol aj tretie finále s Komárnom, od titulu ho delí jedna výhra -  Inter zvládol aj tretie finále s Komárnom, od titulu ho delí jedna výhra -  Športweb
Inter zvládol aj tretie finále s Komárnom, od titulu ho delí jedna výhra - Inter zvládol aj tretie finále s Komárnom, od titulu ho delí jedna výhra - Športweb

Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 -  Fotografia č.2 | Nový Čas
Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 - Fotografia č.2 | Nový Čas

U13 🏀 BK PEZINOK - BBA Komárno - INTER Bratislava. - 13.11.22 - YouTube

Inter Bratislava sa stal slovenským majstrom v basketbale, vo finále si  poradil s Komárnom - SITA.sk
Inter Bratislava sa stal slovenským majstrom v basketbale, vo finále si poradil s Komárnom - SITA.sk

23. kolo: Inter – Komárno 88:62 | BK Inter Bratislava

Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a  Svit napokon na 6. priečke
Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a Svit napokon na 6. priečke

BC Komárno – oficiálne stránky klubu

Niké SBL - Inter vycvičil Levice na svojej palubovke, Komárno ukončilo  sériu Rytierov
Niké SBL - Inter vycvičil Levice na svojej palubovke, Komárno ukončilo sériu Rytierov

Komárno po rokoch končí, Paulík: Niektorí ľudia ma sklamali

Basketbalová liga mužov: Druhé Komárno vyhralo tesne nad Interom | SPORTNET

Inter, Komárno, Spišská Nová Ves a Levice do semifinále pohára | Športky.sk

Basketbal: Inter je majster, v siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80  (3) | Šport7.sk
Basketbal: Inter je majster, v siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 (3) | Šport7.sk

Lučenec padol v Komárne, Inter sa vrátil na tretiu priečku | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Lučenec padol v Komárne, Inter sa vrátil na tretiu priečku | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Inter vyrovnal, o titule rozhodne siedmy zápas v Komárne | BasketPortal.sk

Komárno znížilo stav finále. Zvráti ešte výsledok turnaja?

Niké SBL: Inter Bratislava prehral so Svitom, Komárno si odnáša z Lučenca  triumf
Niké SBL: Inter Bratislava prehral so Svitom, Komárno si odnáša z Lučenca triumf