Home

výpoveď výber zrejme levice lucenec basketbal parný skryť put

Federálny pohár: Levice vo finále tesne podľahli Opave, tretie miesto  obsadil Lučenec
Federálny pohár: Levice vo finále tesne podľahli Opave, tretie miesto obsadil Lučenec

Niké SBL: Patrioti Levice dnes vyhrali prvý zápas finále proti BKM Lučenec  | SPORTNET
Niké SBL: Patrioti Levice dnes vyhrali prvý zápas finále proti BKM Lučenec | SPORTNET

Slovenský pohár: Trofej zmení majiteľa. Lučenec nezvládol semifinále. Levice  sú vo finále
Slovenský pohár: Trofej zmení majiteľa. Lučenec nezvládol semifinále. Levice sú vo finále

Niké SBL: Iskra Svit zdolal Prievidzu, Patrioti Levice tesne Lučenec

Niké SBL: Svit takmer šokoval Levice, Lučenec doma tesne porazil Inter

Niké SBL - Lučenec využil zaváhanie Komárna, Levice nemali proti Handlovej  problém
Niké SBL - Lučenec využil zaváhanie Komárna, Levice nemali proti Handlovej problém

Patrioti Levice - Aktuálne články | Športky.sk

Basketbalové Levice krok od titulu: Lučenec rozdrvili o 30 bodov | Nový Čas

Patrioti Levice sú späť na slovenskom basketbalovom tróne, vo finále  zdolali Lučenec - SITA.sk
Patrioti Levice sú späť na slovenskom basketbalovom tróne, vo finále zdolali Lučenec - SITA.sk

Niké SBL - Levice neobhája Slovenský pohár, vo finále sa predstaví Lučenec

Levice slávia tretí titul. Lučencu nedali vo finále šancu - Levice slávia  tretí titul. Lučencu nedali vo finále šancu - Športweb
Levice slávia tretí titul. Lučencu nedali vo finále šancu - Levice slávia tretí titul. Lučencu nedali vo finále šancu - Športweb

Niké SBL: Levice triumfovali doma nad Interom, s výhrou aj Lučenec

Niké SBL: Patrioti Levice utrpeli druhú prehru v sezóne. Nestačili na  Lučenec
Niké SBL: Patrioti Levice utrpeli druhú prehru v sezóne. Nestačili na Lučenec

Niké SBL: BKM Lučenec dnes vyhrali druhý zápas finále proti Patrioti Levice  | SPORTNET
Niké SBL: BKM Lučenec dnes vyhrali druhý zápas finále proti Patrioti Levice | SPORTNET

Sny slovenského šampióna ukončila Malaga. Liga majstrov nebude - Sny  slovenského šampióna ukončila Malaga. Liga majstrov nebude - Športweb
Sny slovenského šampióna ukončila Malaga. Liga majstrov nebude - Sny slovenského šampióna ukončila Malaga. Liga majstrov nebude - Športweb

Patrioti Levice livescore, výsledky, plán zápasov, Patrioti Levice - BK  Iskra Svit naživo | Basketbal, Slovensko
Patrioti Levice livescore, výsledky, plán zápasov, Patrioti Levice - BK Iskra Svit naživo | Basketbal, Slovensko

Niké SBL: Levice hladko porazili Lučenec, Prievidza vyhrala v Handlovej

BKM Lučenec
BKM Lučenec

Niké SBL - Lučenec vyťažil z nabitého programu Interu, ani Spišiaci  nezastavili Levice
Niké SBL - Lučenec vyťažil z nabitého programu Interu, ani Spišiaci nezastavili Levice

Spišskí Rytieri zdolali Iskru Svit, Levice nestačili na Lučenec

BKM Lučenec - 🏀 Začíname už o 2 dni 🏀 V sobotu 2.októbra 2021 začína nová  sezóna Niké Slovenská Basketbalová Liga. V úvodnom kole sa predstavíme na  palubovke Levíc. Stretnutie Patrioti Levice -
BKM Lučenec - 🏀 Začíname už o 2 dni 🏀 V sobotu 2.októbra 2021 začína nová sezóna Niké Slovenská Basketbalová Liga. V úvodnom kole sa predstavíme na palubovke Levíc. Stretnutie Patrioti Levice -

SBL 2021/2022: Basketbalisti Patrioti Levice získali majstrovský titul |  SPORTNET
SBL 2021/2022: Basketbalisti Patrioti Levice získali majstrovský titul | SPORTNET

Niké SBL: Levice sa pokúsia po roku znova ukoristiť titul, Lučenec je vo  finále po 16 rokoch
Niké SBL: Levice sa pokúsia po roku znova ukoristiť titul, Lučenec je vo finále po 16 rokoch