Slalom a obrovský slalom Killington 2023 ▶️ program, výsledky

Kde sledovať zjazdové lyžovanie dnes? TV + online prenos

Petra Vlhová v Killingtone? Vyššie niekdy nebola, vidno posun vpred |  SPORTNET
Petra Vlhová v Killingtone? Vyššie niekdy nebola, vidno posun vpred | SPORTNET

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová |  BetArena.sk
SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová | BetArena.sk

Sklamanie v americkom Killingtone. Vlhová skončila v obrovskom slalome  Svetového pohára šiesta | Regióny.zoznam.sk
Sklamanie v americkom Killingtone. Vlhová skončila v obrovskom slalome Svetového pohára šiesta | Regióny.zoznam.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Killingtone 2022  (sobota) | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Killingtone 2022 (sobota) | SPORTNET

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom 2. kolo v Killington 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová dnes išla slalom 2. kolo v Killington 2022 (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla slalom 2. kolo v Killington 2022 (výsledky) | SPORTNET

LIVE Petra Vlhová dnes 2 kolo - obrovský slalom / Killington | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom Killington 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová Killington -

Aktualizované: Vlhová skončila desiata v obrovskom slalome v Killingtone, v  svetovom pohári je tretia - SITA.sk
Aktualizované: Vlhová skončila desiata v obrovskom slalome v Killingtone, v svetovom pohári je tretia - SITA.sk

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Vlhová v super G deviata | Dukla - Vojenské športové  centrum
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Vlhová v super G deviata | Dukla - Vojenské športové centrum

Goggiová vyhrala svoj štvrtý zjazd v sezóne - Správy RTVS

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Slalom žien, 1. kolo, Killington - Naživo  - Športweb
ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Slalom žien, 1. kolo, Killington - Naživo - Športweb

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2017/2018 -

V slalome SP v Killingtone Vlhová druhá za Shiffrinovou | Slovenský  olympijský tím
V slalome SP v Killingtone Vlhová druhá za Shiffrinovou | Slovenský olympijský tím

FOTO Vlhová je po historickej sezóne v balíku: Na svahu zarobila státisíce  eur!
FOTO Vlhová je po historickej sezóne v balíku: Na svahu zarobila státisíce eur!

Petra Vlhová a zrušené preteky v Killingtone. Shiffrinová: Nebolo to  nebezpečné | SPORTNET
Petra Vlhová a zrušené preteky v Killingtone. Shiffrinová: Nebolo to nebezpečné | SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom Killington 2022 | SPORTNET

JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní  exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI  (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE  (Kanada) | Facebook
JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE (Kanada) | Facebook