LIVE : Petra Vlhová dnes 1 kolo - slalom / Soldeu | Šport.sk

LIVE : Petra Vlhová dnes - zjazd / St. Moritz | Šport.sk

Petra Vlhová dnes výsledky 1 kolo - obrovský slalom / MS v lyžovaní |  Šport.sk
Petra Vlhová dnes výsledky 1 kolo - obrovský slalom / MS v lyžovaní | Šport.sk

Relax na domácej pôde. Vlhová prezradila, kedy prvýkrát pôjde zjazd - Zimné  športy - Športweb
Relax na domácej pôde. Vlhová prezradila, kedy prvýkrát pôjde zjazd - Zimné športy - Športweb

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Špindlerov Mlyn 2023 (nedeľa) |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Špindlerov Mlyn 2023 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová z ničoho nič svetovou hviezdou: Slovensko - veľmoc zjazdového  lyžovania! | Nový Čas
Petra Vlhová z ničoho nič svetovou hviezdou: Slovensko - veľmoc zjazdového lyžovania! | Nový Čas

Vietor opäť od základov mení program ZOH: Vlhová si na zjazdové lyžovanie  počká do štvrtku | Športky.sk
Vietor opäť od základov mení program ZOH: Vlhová si na zjazdové lyžovanie počká do štvrtku | Športky.sk

Petra Vlhová - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Vlhová nepôjde super G v St. Moritzi, pre zranenie nemôže poriadne trénovať  - SITA.sk
Vlhová nepôjde super G v St. Moritzi, pre zranenie nemôže poriadne trénovať - SITA.sk

Petra Vlhová s vynikajúcim štartovým číslom v Aare

Obrák v Killingtone zrušili pre nepriaznivé počasie, Vlhová bola priebežne  druhá - Správy RTVS
Obrák v Killingtone zrušili pre nepriaznivé počasie, Vlhová bola priebežne druhá - Správy RTVS

Šport | Dogstar

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo obrovský slalom Kranjska Gora 2023 |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo obrovský slalom Kranjska Gora 2023 | SPORTNET

HNonline.sk - Petra Vlhová skončila v Česku na 4. mieste. Pokazila som  druhé kolo, som smutná, hovorí
HNonline.sk - Petra Vlhová skončila v Česku na 4. mieste. Pokazila som druhé kolo, som smutná, hovorí

Fantastická Petra Vlhová v Záhrebe opäť druhá! Zdolala ju len Shiffrinová!  (VIDEO) | 7sport.sk
Fantastická Petra Vlhová v Záhrebe opäť druhá! Zdolala ju len Shiffrinová! (VIDEO) | 7sport.sk

Lyžovanie - super-G žien, Garmisch-Partenkirchen (Petra Vlhová) | Šport.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Zjazdové lyžovanie: Vlhová vedie po prvom kole obrovského slalomu v  Sestriere s minimálnym náskokom pred Bassinovou
Zjazdové lyžovanie: Vlhová vedie po prvom kole obrovského slalomu v Sestriere s minimálnym náskokom pred Bassinovou

Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP zjazdové  lyžovanie
Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP zjazdové lyžovanie

Petra Vlhová – Wikipédia

Zjazdové lyžovanie: Vlhová tretia v obrovskom slalome, triumfovala Bassinová

PETRA VLHOVÁ program a výsledky ❤️ kalendár, lyžovanie dnes

Petra Vlhová 💙 zjazdové lyžovanie 2022/2023 program dnes | Skutočnosť.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Soldeu 2023 (LIVE, sobota) |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Soldeu 2023 (LIVE, sobota) | SPORTNET

Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová |  BetArena.sk
Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová | BetArena.sk

Výborná Petra Vlhová sa dnes presadila v zjazde v Ga-Pa, umiestnenie v top  10 Zjazdové lyžovanie
Výborná Petra Vlhová sa dnes presadila v zjazde v Ga-Pa, umiestnenie v top 10 Zjazdové lyžovanie